TS JUDO Gryf Słupsk, 76-200 Słupsk, ul. Madalińskiego 4, e-mail: gryf3judo@onet.pl, tel. 665 510 660, nr Konta: PKO BP II Oddział Słupsk 17 1020 4649 0000 7102 0054 0377

Dołącz do nas

A A A
W celu ułatwienia kontaktu z Klubem przygotowaliśmy dla Państwa specjalne narzędzie internetowe tj. newsletter. Co to jest?
Newsletter to system informujący zarejestrowanych użytkowników o najświeższych wydarzeniach Klubu publikowanych na stronach naszego serwisu internetowego.

Jakie korzyści niesie za sobą rejestracja w newsletterze ?

Na podany adres e-mail przesyłane będą najświeższe informacje m.in. planowane zawody, aktualności klubowe, komunikaty czy też wyniki z odbytych zawodów.

W jaki sposób mogę się zarejestrować ?

To proste. Po kliknięciu w link "Newsletter" (dostępny m.in. na stronie głównej w menu) wystarczy wpisać swój adres e-mail w polu znajdującym się na wyświetlonej podstronie:a następnie kliknij w przycisk "Zapisz się". Na podany powyżej adres zostanie wysłana specjalna wiadomość e-mail z odnośnikiem, który należy kliknąć, aby potwierdzić chęć otrzymywania aktualności z klubu.

W jaki sposób mogę zrezygnować z otrzymywania newslettera?

W każdej wysłanej przez nas wiadomości e-mail znajduje się odnośnik umożliwiający natychmiastowe wypisanie się z naszej bazy danych.

RODO - Deklaracja członkowska i klauzula informacyjna