Sobota, 25 Listopada 2023

Turniej Judo Dzieci "TO MY GDAŃSKIE LWY"

W minioną sobotę zawodnicy TS Judo Gryf Słupsk brali udział w Turnieju Judo Dzieci "TO MY GDAŃSKIE LWY" w którym startowało 460 zawodników z 30 klubów. Ekipa ze Słupska bardzo dobrze zaprezentowała swoje umiejętności i wywalczyła 8 medali.
Bezkonkurencyjna w kategorii wagowej do 36kg okazała się Maria Jarynkiewicz ,która wygrywając przed czasem 5 walk zdobyła złoty medal.
Kolejnym zawodnikiem, który zdobył pierwsze miejsce był Dominik Jędrzejczak ( 29 kg). Gryfita stoczył 4 walki, które rozstrzygnął przed czasem. Walkę finałową zakończył efektywnym rzutem i stanął na najwyższym stopniu podium.
Julian Bogusławski ( 60 kg) to nasz trzeci złoty medalista na turnieju w Gdańsku .Słupszczanin pokonał 3 rywali i zasłużenie uplasował się na pierwszym miejscu.