Sobota, 4 Listopada 2023

Festiwal Judo Dzieci o ,,Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza”

Festiwal Judo Dzieci o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza

W minioną sobotę 06.11.2023r. najmłodsi słupscy judocy udali się na Festiwal Judo Dzieci o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza. W zawodach wystartowało ok. 130 zawodników z 10 klubów z północnej Polski.

Zawodnicy TS Judo Gryf Słupsk przywieźli z Turnieju 8 krążków (4 złote medale) i w punktacji drużynowej uplasowali się na trzeciej pozycji.

Bardzo dobrą formę pokazali zawodnicy Gajewski Fabian, Gajewski Janek, Milewski Michał i Heimrath Artur, którzy bardzo pewnie wygrali swoje pojedynki i w efektowny sposób wywalczyli złote medale.

Wyniki słupskich judoków:

rocznik 2015-16

2 miejsce Błoński Jakub (32kg)

rocznik 2013-14

1 miejsce Gajewski Fabian (27kg)

2 miejsce Pietrzak Igor (47kg), Bogusławski Julian (59kg)

rocznik 2011-12

1 miejsce Milewski Michał (33kg), Gajewski Jan (38kg), Heimrath Artur (47kg)

3 miejsce Gwiżdż Marcin (55kg)

W punktacji drużynowej judocy ze Słupska uplasowali się na 3 miejscu. Zwyciężyła Olimpia Grudziądz, a drugie miejsce przypadło UKS Tora Bydgoszcz..