TS JUDO Gryf Słupsk, 76-200 Słupsk, ul. Madalińskiego 4, e-mail: gryf3judo@onet.pl, tel. 665 510 660, nr Konta: PKO BP II Oddział Słupsk 17 1020 4649 0000 7102 0054 0377

Aktualności

A A A
Niedziela, 29 Października 2023

III 0gólnopolski Turniej Judo o Puchar Prezydenta Miasta

W minioną niedzielę, we Włocławku odbył się III 0gólnopolski Turniej Judo o Puchar Prezydenta Miasta. Wystartowało w nim ponad 220 zawodników z 23 polskich klubów. Ekipę TS JUDO Gryf Słupsk reprezentowało 11 zawodników. Spisali się rewelacyjnie zdobywając 10 medali w tym 3 złote.
Na wyróżnienie zasłużył Kamil Jędrzejczak ,który triumfował w kategorii do 46 kg wygrywając 5 walk przed czasem. Kamil jednogłośnie został uznany za najlepszego zawodnika Turnieju. W tej samej wadze walczył inny Gryfita ,Artur Heimrath. Słupszczanin ,wygrał przed czasem 4 walki eliminacyjne i tylko w pojedynku o złoto ,przegrał po bratobójczym pojedynku z Jedrzejczakiem i zdobył srebrny medal.
Na wyróżnienie zasłużyła Kalina Trojanowska ( 29 kg).Judoczka z TS Judo Gryf Słupsk z każdym startem zdobywa cenne doświadczenia i robi duże postępy.
Wyniki słupskich judoków :
1 m-ce Kalina Trojanowska ( 29 kg), Fabian Gajewski ( 27 kg) ,Kamil Jędrzejczak ( 46 kg) ,
2 m-ce Maria Jarynkiewicz ( 36 kg), Igor Pietrzak ( 51 kg) , Artur Heimrath ( 46 kg),Jan Gajewski ( 36 kg)
3 m-ce Michał Milewski ( 31 kg) ,Marcin Gwiżdż ( 55 kg) ,Artur Chabowski ( 60 kg)
5 m-ce Alex Mackus ( 33 kg)
Zawody zostały wspaniale zorganizowane, a gościem honorowym był wicemistrz Europy z 2008 r. oraz 5 zawodnik Igrzysk Olimpijskich w Pekinie - Przemysław Matyjaszek.