Piątek, 21 Kwietnia 2023

Sekcja Sport Judo Cup

Słupscy judocy z Turnieju w Gdańsku wrócili z workiem medali. Zawodnicy TS Judo Gryf Słupsk kolejny raz pokazali swoje duże umiejętności i ogromną waleczność.
W turnieju "Sekcja Sport Judo Cup" wzięło udział 350 zawodników z 12 klubów.
Bardzo dobrze zaprezentował się Kamil Jędrzejczak, który w swojej kategorii wagowej wygrał cztery walki przed czasem i zajął 1 miejsce. Marcel Wiśniewski również okazał się bezkonkurencyjny w swojej kategorii wygrywając wszystkie walki przed czasem i również zdobył złoty medal. Kolejne dwa złote medale wywalczyli Błoński Jakub i Pietrzak Igor . Duże brawa należą się również zawodnikom z grupy trenera Piotra Kaziora, którzy pierwszy raz brali udział w wyjazdowym turnieju i również stanęli na podium po zaciętych walkach brązowe medale zdobyli Bartosz Laskus i Tymon Paryz.