TS JUDO Gryf Słupsk, 76-200 Słupsk, ul. Madalińskiego 4, e-mail: gryf3judo@onet.pl, tel. 665 510 660, nr Konta: PKO BP II Oddział Słupsk 17 1020 4649 0000 7102 0054 0377

Aktualności

A A A
Niedziela, 5 Czerwca 2022

Judo Baltic Cup

W piątek 3 czerwca 2022r w Gdyni młodzi judocy Gryfa z U12 i U14 walczyli bardzo efektownie skutecznie w Judo Baltic Cup zdobywając łącznie 6 medali: 3 złote , 2 srebrne i 1 brązowy.

Na wyróżnienie zasługują wszyscy zawodnicy ale przede wszystkim złoci medaliści , którzy wszystkie swoje walki wygrali zdecydowanie i na ippon Iga Kawałek, Kuba Pacewicz i Miłosz Szrajda. Na pochwałę zasługuje również srebrny medalista Kamil Jędrzejczak, który stoczył najwięcej walk ( 5 ) z tego 4 walki wygrał przed czasem tylko walkę finałową przegrał.

waga 73kg Miłosz Szrajda – 1 miejsce

Pozostali zawodnicy Michał Kurek(38 kg) i Tomasz Pilawka(60 kg) zakończyli udział w zawodach na walkach eliminacyjnych.

W sobotę i niedzielę (4-5.06.2022r) w Gdyni rywalizowali młodzicy i juniorzy młodsi. W Judo Baltic Cup, który był rozgrywany jako Puchar Polski walczyło ok.1000 zawodników z Polski, Ukrainy, Izraela, Czarnogóry.

Ze słupszczan najlepiej zaprezentował się Łukasz Bielawa (66 kg),który został sklasyfikowany na 5 pozycji. Gryfita stoczył 5 walk (3 wygrane) i niewiele zabrakło mu do medalu.

Na 9 miejscach zakończyli zawody Damian Cyrganowicz (46 kg) oraz Szymon Marciniak (42kg) oraz 12 miejsce przypadło Julii Gorzkowskiej(52 kg)

Pozostali zawodnicy TS JUDO GRYF SŁUPSK zakończyli rywalizację na walkach eliminacyjnych.