TS JUDO Gryf Słupsk, 76-200 Słupsk, ul. Madalińskiego 4, e-mail: gryf3judo@onet.pl, tel. 665 510 660, nr Konta: PKO BP II Oddział Słupsk 17 1020 4649 0000 7102 0054 0377

Aktualności

A A A
Poniedziałek, 15 Lutego 2021

Mistrzostwa Regionu Północnego w Gdańsku

W dniu 13.02.2021 w Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Regionu Północnego w kategorii młodzieżowców i juniorów młodszych. W pierwszym tegorocznym starcie bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy TS Judo Gryf Słupsk, którzy wywalczyli 7 medali.

Judocy ze Słupska pokazali, że bardzo dobrze przepracowali okres przygotowawczy i są dobrze przygotowani do nowych wyzwań sportowych w roku 2021.

W zawodach tych wyróżnił się Jakub Nawrot (66 kg), który wrócił na tatami po przerwie i zaprezentował bardzo efektowne i skuteczne judo. Kuba stoczył 4 pojedynki. Wszystkie walki zakończył przed czasem i bardzo pewnie zdobył złoty medal. To dobry prognostyk na przyszłość dla tego bardzo zdolnego zawodnika.

Złoty medal w swoim pierwszym starcie w kategorii juniorki młodszej wywalczyła Katarzyna Znamirowska. Swoim występem Kasia pokazała, że w tym roku również planuje wywalczenie kolejnych medali na najważniejszych turniejach judo.