Środa, 28 Października 2020

XII Memoriał Jigoro Kano w Luboniu

W dniu 25.10.2020r odbył się XII Memoriał Jigoro Kano w Luboniu. W turnieju brało udział 250 zawodników z kilkunastu klubów. TS JUDO GRYF SŁUPSK reprezentowało 12 zawodników, którzy wywalczyli 8 medali.

Wśród dziewcząt po raz kolejny bezkonkurencyjna była Katarzyna Znamirowska (+70 kg), która bardzo pewnie i zdecydowanie zdobyła złoty medal.

Bardzo dzielnie i z ogromną determinacją walczyła Hania Chmielnicka (63 kg). To bardzo młoda utalentowana zawodniczka słupskiego Gryfa, która stale robi ogromne postępy. W Luboniu sięgnęła po srebrny medal i pokazała jak skutecznie potrafi walczyć zarówno w stójce jak i parterze.

Wyróżniającym zawodnikiem okazał się również Marcin Wójcik (66 kg), który stoczył 4 walki z czego 3 wygrał przed czasem, a w czwartej walce przegrał dopiero w dogrywce.

Drugim wyróżniającym się zawodnikiem, jest Adrian Jakubiniec (60 kg). Adrian wygrał 2 walki przed czasem i trzecią niestety przegrał i ostatecznie uplasował się na 3 miejscu