TS JUDO Gryf Słupsk, 76-200 Słupsk, ul. Madalińskiego 4, e-mail: gryf3judo@onet.pl, tel. 665 510 660, nr Konta: PKO BP II Oddział Słupsk 17 1020 4649 0000 7102 0054 0377

Aktualności

A A A
Środa, 28 Października 2020

OOM w Zamościu- Mistrzostwa Polski juniorów młodszych w Judo

W dniach 22-24.1020 w Zamościu odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w kategorii juniorów młodszych w judo.

Słupsk reprezentowały dwie judoczki TS Judo Gryf Słupsk: Katarzyna Mikołajczyk (+70 kg) oraz Katarzyna Gołojuch (52 kg).

Okres przygotowawczy obu zawodniczek z Gryfa był zakłócony poprzez pandemię oraz kwarantannę, które obie dziewczyny musiały przejść.
Miało to znaczący wpływ na wynik końcowy judoczek.

Bardzo blisko medalu była Katarzyna Mikołajczyk, która zajęła 5 miejsce. Walczyła bardzo dobrze i skutecznie w eliminacjach.
Niestety w walce o brązowy medal uległa reprezentantce Gwardii Koszalin Zuzannie Mikołajczak i nie dane jej było stanąć na podium MP.

Na 7 pozycji na Mistrzostwach Polski sklasyfikowana została Katarzyna Gołojuch. Kasia pokazała ogromną determinację, lecz były widoczne braki związane z okresem przygotowawczym.

Obie judoczki ze Słupska to bardzo ambitne zawodniczki i z pewnością w kolejnych startach wywalczą niejeden medal.