TS JUDO Gryf Słupsk, 76-200 Słupsk, ul. Madalińskiego 4, e-mail: gryf3judo@onet.pl, tel. 790375757, nr Konta: PKO BP II Oddział Słupsk 17 1020 4649 0000 7102 0054 0377

Aktualności

A A A
Poniedziałek, 21 Września 2020

XVIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO IM. ZBIGNIEWA KWIATKOWSKIEGO- komunikat końcowy

W miniony weekend odbył się cykliczny już XVIII Międzynarodowy Turniej Judo im. Z. Kwiatkowskiego młodzików i dzieci. W zawodach startowało ogółem 148 zawodników i zawodniczek z 21 klubów: GKS Olimpia Grudziądz, KS Samuraj Koszalin, GKS Żukowo, BKSW Bytów, UKS Opty Gdynia, BKS Judo Bydgoszcz, Tomita Elbląg, Truso Elbląg , Orzeł Kończewo, Wataha Gdynia,UKS Szubnianka, Zatoka Braniewo, Kazoku Judo Gdańsk, Bushido Piaseczno, Wataha Gdynia, Judo Przemęt, Jopek Judo Piła, Judo Tulinków, WTJ Włocławek, TS Judo Gryf Słupsk oraz z zaprzyjaźnionego klubu z Niemiec: BC Vorpommern e. V Greifswald .


Wyniki zawodników TS Judo Gryf Słupsk: 22 medali z tego 6 złotych i zdecydowanie I miejsce w punktacji drużynowej

Dzieci 2009 – 2010

Michał Kurek- 2 miejsce waga 31kg

Mateusz Moszczyński- 3 miejsce waga 38kg

Kuba Pacewicz- 1 miejsce waga 36kg

Hubert Olejniczak- 2 miejsce waga 36kg

Maciej Jerszyński- 1 miejsce waga 50kg

Antek Żuk- 3 miejsce waga 50kg

Miłosz Szrajda- 2 miejsce waga 55kg

Mateusz Kiwka- 1 miejsce waga 60kg


Dzieci starsze 2007 – 2008

Weronika Urbaniak- 2 miejsce waga 57kg

Hanna Chmielnicka- 1 miejsce waga 63kg

Anna Pacewicz- 2 miejsce waga 40kg

Szymon Marciniak- 2 miejsce waga 32kg

Jakub Martyna- 2 miejsce waga 42kg

Marcin Wójcik- 2 miejsce waga 66kg


Młodzik – 2005 - 06 (dodatkowo startowali z rocznika 2007, przyszłoroczni młodzicy)

Julia Skorny- 3 miejsce waga 52kg

Weronika Urbaniak- 3 miejsce waga 57kg

Oliwia Szycko- 2 miejsce waga 70kg

Katarzyna Znamirowska- 1 miejsce waga +70kg

Łukasz Bielawa- 2 miejsce waga 55kg

Adrian Jakubiniec- 2 miejsce waga 60kg

Andrzej Heimrath- 3 miejsce waga 66kg

Hubert Żuk- 1 miejsce waga 81kg


Po zakończeniu wszystkich walk w punktacji drużynowej zostały wręczone puchary ufundowane przez Prezydent Miasta Słupsk – Krystyna Danilecka - Wojewódzka oraz Puchar ufundowany przez Komendanta Szkoły Policji w Słupsku dla najlepszego zawodnika Turnieju, który otrzymał Bartosz Wiwatowski Kodokan Toruń

Drużynowo:

TS Judo Gryf Słupsk 1 miejsce 30 pkt.

Samuraj Koszalin 2 miejsce 20 pkt.

Kazoku Gdańsk 3 miejsce 17 pkt.

Olimpia Grudziądz 4 miejsce 16 pkt.

Truso Elbląg 5 miejsce 13 pkt.


TS Judo Gryf Słupsk pragnie podziękować sponsorom bez, których nie moglibyśmy zorganizować zawodów na wysokim poziomie i nagrodzić zawodników. Wymienić chcielibyśmy:

Prezydent Miasta Słupska – Krystyna Danilecka -Wojewódzka
TURAS
PGM w Słupsku
Stowarzyszenie Życzliwych Ustce
ENGIE w Słupsku
ENGIE EC Serwis – kompleksowe usługi serwisowe 24/7
RWS Cetus
Wodociągi spółka zoo
Anna i Tomasz Kuźmińscy
Centrum Zdrowia SALUS
Marzena i Krzysztof Pacucha
Joanna Kurek
SOSiR Słupsk
Przetwórstwo Rybne ŁOSOŚ
Szkoła Policji w Słupsku
Zakład Poligraficzny SERITEX , Smocza Jama


Zarząd TS Judo Gryf Słupsk przekazuje również podziękowania wszystkim sympatykom i przyjaciołom judo, którzy bezinteresownie pomagali przy organizacji Turnieju.