TS JUDO Gryf Słupsk, 76-200 Słupsk, ul. Madalińskiego 4, e-mail: gryf3judo@onet.pl, tel. 790375757, nr Konta: PKO BP II Oddział Słupsk 17 1020 4649 0000 7102 0054 0377

Aktualności

A A A
Poniedziałek, 23 Września 2019

XVII Międzynarodowego Turnieju Judo im. Z. Kwiatkowskiego Młodzików i Dzieci - wyniki

W miniony weekend tj. 21 września 2019 r. odbył się cykliczny już XVII Międzynarodowy Turniej Judo im. Z. Kwiatkowskiego młodzików i dzieci. W zawodach startowało ogółem 248 zawodników i zawodniczek z 28 klubów: UKS Galeon Gdynia, KS Judo Gwardia Koszalin, GKS Olimpia Grudziądz, KS Samuraj Koszalin, GKS Żukowo, BKS Bytów, UKS Opty Gdynia, BKS Judo Bydgoszcz, Bushido Szczecin, Tomita Elbląg, UKS Gryzzly Gdańsk, Truso Elbląg , De La Sale Gdańsk, Akademia Dragan Gdynia, Orzeł Kończewo, Wataha Gdynia ,UKS Szubnianka, Zatoka Braniewo, Flota Gdynia, Kazoku Gdańsk, Jaguar Gdańsk, UKS Kcynia, Bushido Piaseczno, Wataha Gdynia,TS Judo Gryf Słupsk oraz z dwóch zaprzyjaźnionych klubów z Niemiec: Judo Verein Wittenburg e.V. i BC Vorpommern e. V Greifswald i z klubu z Rosji: Red Star Kaliningrad.

Wyniki zawodników TS Judo Gryf Słupsk: 17 medali z tego 5 złotych i zdecydowanie I miejsce w punktacji drużynowej

Dzieci 2008 – 2009

Damian Cyrganowicz 2 miejsce waga 26kg

Mateusz Moszczyński 2 miejsce waga 31kg

Anna Pacewicz 3 miejsce waga 35kg


Dzieci starsze 2006 – 2007

Hanna Chmielnicka 1 miejsce waga 48kg

Maria Musiałek 1 miejsce waga 52kg

Oliwia Szycko 1 miejsce waga 63kg

Karol Sobczyk 3 miejsce waga 42kg

Łukasz Bielawa 3 miejsce waga 46kg

Adrian Jakubiniec 2 miejsce waga 55kg

Marcin Wójcik 3 miejsce waga 55kg


Młodziczki: ( dodatkowo startowali z rocznika 2006 , przyszłoroczni młodzicy )

Maria Musiałek 1 miejsce waga 52kg

Oliwia Szycko 3 miejsce waga 63kg

Katarzyna Znamirowska 1 miejsce waga +70kg

Łukasz Bielawa 2 miejsce waga 50kg

Adrian Jakubiniec 2 miejsce waga 55kg

Mateusz Rutkowski 3 miejsce waga 73kg

Hubert Żuk 3 miejsce waga 81kg


Drużynowo:

TS Judo Gryf Słupsk 1 miejsce 31 pkt.

Samuraj Koszalin 2 miejsce 21 pkt.

Simba Reda 3 miejsce 19 pkt.

Olimpia Grudziądz 4 miejsce 18 pkt.

Red Star Kaliningrad 5 miejsce 16 pkt.


Sponsorzy:

Prezydent Słupska – Krystyna Danilecka -Wojewódzka

TURAS

PGM w Słupsku

ENGIE w Słupsku - Prezes Marek Bączkiewicz

RWS Cetus - Rafał Safader

Wodociągi spółka zoo – Prezes Andrzej Wójtowicz

Wioleta i Krzysztof Przybysz

Anna i Tomasz Kuźmiński

Milkshake Bar

GosBud – Mieczysław Gostomski

Marzena i Krzysztof Pacucha

Agata Meble – Marek Perkowski

SOSiR Słupsk – Dyrektor Agnieszka Klimczak

LOTON – Firma Kosmetyczna

Przetwórstwo Rybne ŁOSOŚ

Zakład Poligraficzny SERITEX , Smocza Jama – Tomasz Smoczyński