Środa, 18 Września 2019

Koszalin - Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików w judo

W minioną sobotę 14.09.2019 w Koszalinie odbyły się Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików w judo. Do rywalizacji przystąpiły zawodniczki i zawodnicy z I Regionu tzn. z czterech województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Słupsk reprezentowało 5 judoków z TS Judo Gryf Słupsk. Najlepiej zaprezentowała się Katarzyna Znamirowska ( +70kg) zdobywając srebrny medal. Kasia wszystkie swoje walki wygrała zdecydowanie przed czasem tylko w finale uległa bardziej doświadczanej zawodniczce z Koszalina. Piąte punktowane miejsce zajął w wadze 50kg Olgierd Kulwas, który walkę o 3 miejsce przegrał dopiero w dogrywce. Oboje zakwalifikowali się do Mistrzostw Polski, które odbędą się za miesiąc w Jastrzębiu Zdrój.

Pozostali zawodnicy TS Judo Gryf Słupsk Andrzrej Heimrath, Mateusz Rutkowski, Hubert Żuk zakończyli start w zawodów na walkach w eliminacjach .

Już w 21.09.2019 ( sobota)w Słupsku odbędzie się Międzynarodowy Turniej Judo im. Z.Kwiatkowskiego.

TS Judo Gryf Słupsk zaprasza na treningi judo chłopców i dziewczęta szkół podstawowych oraz przedszkolaków ( 6-latki). Zapisy odbywają się od poniedziałku do piątku w godz.16-19 na hali judo przy ul.Madalińskiego ( stadion 650-lecia).