Środa, 20 Marca 2019

Grudziądz -XX Otwarte Mistrzostwa Grudziądza w Judo o „Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza

9 medali i 4 m-ce w punktacji drużynowej wywalczyli młodzi judocy TS Judo Gryf Słupsk w XX Otwartych Mistrzostwach Grudziądza w Judo o „Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza” w kat. dzieci, które odbyły się 16.03.2019 r. w Grudziądzu.
W zawodach wzięło udział ponad 200 judoków z 24 klubów, którzy rywalizowali w 3 grupach wiekowych dzieci.
Na wyróżnienie zasługują wszyscy młodzi medaliści ale przede wszystkim gratulacje należą się dla najmłodszej Igi Kawałek, która walczyła z niezwykłą determinacją i skutecznością . Pomimo jeszcze małego doświadczenia, stoczyła 4 walki i wszystkie wygrała przez ippon (przed czasem).

Wśród chłopców bardzo dobrą formę zaprezentował Adrian Jakubiniec, który bardzo pewnie rozstrzygał swoje pojedynki i zasłużenie wywalczył złoty medal w kategorii do 50 kg.

dzieci 2010-2011

1 m-ce Iga Kawałek ( 31kg )

3 m-ce Hubert Olejniczak ( 33kg )

5 m-ca Kamil Jędrzejczak ( 29kg ), Tymon Olejniczak ( 37kg )

dzieci 2008- 2009

3 m-ca Anna Pacewicz ( 37kg ), Szymon Marciniak ( 28kg )

5 m-ca Kuba Pacewicz ( 34kg ), Miłosz Szrajda ( 50kg )

7 m-ce Szymon Lewicz ( 50kg )

dzieci starsze 2006-2007

1 m-ce Adrian Jakubiniec ( 50kg )

2 m-ce Weronika Urbaniak ( 45kg )

3 m-ca Hanna Chmielnicka (50kg), Jakub Martyna ( 35kg ),Marcin Wójcik( 46kg)

7 m-ce Filip Rybicki ( 35kg )

Pozostali zawodnicy, którzy walczyli w Turnieju tym razem przegrali swoje walki w eliminacjach ale wykazali się również dużą wolą walki.