TS JUDO Gryf Słupsk, 76-200 Słupsk, ul. Madalińskiego 4, e-mail: gryf3judo@onet.pl, tel. 790375757, nr Konta: PKO BP II Oddział Słupsk 17 1020 4649 0000 7102 0054 0377

Aktualności

A A A
Poniedziałek, 11 Lutego 2019

II Rzut Słupskiej Szkolnej Ligi Judo

II Rzut Słupskiej Szkolnej Ligi Judo odbył się w dniu 06.02.2019 r. To były naprawdę bardzo udane zawody. Cieszy frekwencja i ogromne zaangażowanie zawodników.

Startowało ogółem 63 zawodniczek i zawodników z 18 szkół słupskich, powiatu słupskiego i Bytowa. Zawody odbyły się w Słupsku a organizatorem zawodów był TS Judo Gryf Słupsk.
Na podkreślenie zasługuje fakt, że do ligi dołączył Klub Judo Pantera z Bytowa.

Zawody stały na wysokim poziomie i licznie zebrani kibice często mogli oglądać efektowne rzuty i akcje w parterze.

Na wyróżnienie wśród dziewcząt zasłużyły:
Nikola Faryna - SP Wrzeście, Maja Anderman -SP Smołdzino, Patrycja Grzegrzółka - SP Siemianice, Emilia Pliszka -SP 7 Słupsk, Weronika Urbaniak - SP 1 Słupsk, Maria Musiałek- SP 5 Słupsk, Oliwia Szycko-SP 4, Katarzyna Hadziewicz-SP Dębnica Kaszubska.

W grupie chłopców najefektowniej walczyli:
Szymon Paćkowski -SP 2 Bytów, Damian Cyrganowicz-SP 7 Słupsk, Jan Dwulit SP Smołdzino, Hubert Olejniczak SP 6 Słupsk, Mateusz Woś SP Siemianice, Filip Rybicki SP STO Słupsk, Aleksander Przyborek SP Kończewo, Karol Sobczyk SP 2 Słupsk, Maciej Jerszyński SP 8 Słupsk, Artur Zaborowski SP Kobylnica, Hubert Żuk SP 10 Słupsk.

Punktacja szkół po II rzucie przedstawia się następująco:
Dziewczęta
1 m-ce - SP STO Słupsk – SP Dębnica Kaszubska-7 pkt,
2 m-ce - SP 1 Słupsk , SP 5 , SP Wrzeście, SP Smołdzino – 6pkt

Chłopcy
I miejsce SP Kobylnica – 26pkt
II SP 5 Słupsk – 21pkt
III SP 2 Słupsk – 18pkt

Punktacja klubowa ( dziewczęta i chłopcy razem ) :
  1. TS Judo Gryf Słupsk – 70 + 86 = 156pkt
  2. UKS Orzeł Kończewo – 16 + 18 = 34pkt
  3. UKS Piast Wrzeście – 29pkt
  4. UKS Judo Łupawa – 9pkt
  5. Klub Judo Pantera Bytów – 6pkt
Kolejny Turniej w ramach ligi odbędzie się w Jezierzycach.