TS JUDO Gryf Słupsk, 76-200 Słupsk, ul. Madalińskiego 4, e-mail: gryf3judo@onet.pl, tel. 665 510 660, nr Konta: PKO BP II Oddział Słupsk 17 1020 4649 0000 7102 0054 0377

Aktualności

A A A
Środa, 28 Marca 2018

XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo

Turniej ten zgromadził 750 judoków z Polski oraz klubów zagranicznych.
Dorobek słupskich judoków to 2 brązowe medale wywalczone przez dziewczyny.
Martyna Szaniawska oraz Katarzyna Mikołajczyk walczyły w kategorii do 70 kg. Słupszczanki bardzo pewnie walczyły w walkach eliminacyjnych,jednak obie przegrały swoje pojedynki półfinałowe.W walce o brązowy medal judoczki ze Słupska nie dały szans swoim rywalkom i bardzo pewnie zdobyły brązowe krążki.
To kolejne bardzo dobre starty Szaniawskiej i Mikołajczyk i jest to dobry prognostyk przed kolejnymi startami judoczek z Gryfa.
Na 7 pozycji uplasowała się Katarzyna Gołojuch ( 48 kg).
W kategorii juniorów młodszych na 7 pozycji sklasyfikowany został Dymitrij Janczylik (81 kg), dla którego był to pierwszy start po kontuzji.
Pozostali słupszczanie zakończyli start na walkach eliminacyjnych. Zebrali oni cenne doświadczenia i trenerzy są pewni , że w kolejnych zawodach zaprezentują się zdecydowanie lepiej.