TS JUDO Gryf Słupsk, 76-200 Słupsk, ul. Madalińskiego 4, e-mail: gryf3judo@onet.pl, tel. 665 510 660, nr Konta: PKO BP II Oddział Słupsk 17 1020 4649 0000 7102 0054 0377

Aktualności

A A A
Wtorek, 21 Listopada 2017

Gdańsk - Turniej judo im. Antoniego Reitera

13 medali i 4 miejsce drużynowo wywalczyli judocy TS Judo Gryf Słupsk podczas Turnieju judo im.Antoniego Reitera, który odbył się 18.11.2017 w Gdańsku. W zawodach wystartował 400 młodych judoków z 28 klubów. Słupscy judocy z każdym startem potwierdzają swoje ogromne umiejętności i potencjał, który w nich drzemie. Trenerów szczególnie cieszy bardzo dobra postawa słupskich judoczek. Aż trzy z nich stanęły na najwyższym stopniu podium a łącznie dziewczęta z Gryfa wywalczyły 6 medali. Kolejny złoty medal zdobyła Martyna Szaniawska (70 kg), która wszystkie swoje walki wygrała przez ippon ( przed czasem).

W ślady starszej koleżanki poszły Hania Chmielnicka ( 46 kg)oraz Kasia Hadziewicz ( +56 kg). Obie słupszczanki zaprezentowały ogromną wolę walki i w efektownym stylu wywalczyły złote medale w swoich kategoriach wagowych.

Ogromnego pecha miała Maria Musiałek (44 kg),której kontuzja uniemożliwiła walkę o 1 miejsce i nasza reprezentantka musiała zadowolić się srebrnym medalem.

Wśród chłopców bardzo dobrze walczyli Paweł Wota ( 31 kg), Łukasz Bielawa (36 kg), Marcin Wójcik (39 kg) oraz Daniel Zając ( 73 kg), którzy stoczyli po 4 walki. Pokazali, że umiejętności które zdobyli trenując judo potrafią bardzo skutecznie wykorzystać w walce sportowej.

Wyjazd na zawody wsparła Firma Toyota Słupsk - AMS Anetta i Mariusz Staniuk - Autoryzowany Salon