TS JUDO Gryf Słupsk, 76-200 Słupsk, ul. Madalińskiego 4, e-mail: gryf3judo@onet.pl, tel. 665 510 660, nr Konta: PKO BP II Oddział Słupsk 17 1020 4649 0000 7102 0054 0377

Aktualności

A A A
Środa, 12 Kwietnia 2017

Toruń - Copernicus Judo Cup

Młodzi słupscy judocy udali się w sobotę 08.04.2017r. na kolejne zawody tym razem do Torunia, gdzie odbył się Copernicus Judo Cup. Nasi zawodnicy startowali w trzech kategoriach dzieci a w zawodach tych wystartowało ponad 300 zawodników z 35 klubów. Zawody rozgrywane były aż na 8 matach.

Reprezentanci TS Judo Gryf Słupsk znacząco zaznaczyli swoją obecność zdobywając 8 medali. Rewelacyjną formę i skuteczność zaprezentował Paweł Wota (29 kg) który walczył bardzo pewnie i efektownie wygrywając wszystkie swoje walki przed czasem. Złoty medal wywalczyła również Oliwia Szycko ( 46 kg), która z każdym startem robi ogromne postępy i zbiera cenne doświadczenia.

Wyniki zawodników TS Judo Gryf Słupsk:

Dzieci 2009 i młodsi

3 miejsce - Szymon Lewicz ( +40kg )

Dzieci 2007 – 2008

2 miejsce - Marcin Wójcik ( 38kg )

Dzieci 2005 – 2006

1 miejsca - Paweł Wota ( 29kg ), Oliwia Szycko ( 46kg )

2 miejsca - Zuzanna Martyna ( 35kg ), Maria Musiałek ( 42kg ), Katarzyna Hadziewicz ( +55kg )

3 miejsce – Łukasz Bielawa ( 32kg )

Na 9 miejscach uplasowali się Damian Cyrganowicz (23kg), Bartosz Unijat (32kg), Karol Sobczyk (35kg), Patryk Łazarewicz (38kg). Tym razem przegrali swoje walki ale pomimo porażki wykazali się dużą wolą walki i jedynie brak doświadczenia lub szczęścia zadecydował o tym, że tym razem ulegli swoim rywalom.