Wtorek, 1 Grudnia 2015

Gdańsk - XXV Turniej Judo im. Antoniego Reitera kat. dzieci

28 listopada 2015 r. w Gdańsku odbył się XXV Turniej Judo im. Antoniego Reitera, w którym bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy TS Judo Gryf Słupsk. Słupszczanie, którzy walczyli w kategorii dzieci i młodzików wywalczyli 7 medali.

Złote medale wywalczyli Kasia Mikołajczyk ( 60 kg), Dymitr Janczylik ( 55 kg) oraz Mateusz Wyrzykowski (66 kg).Młodzi Gryfici po raz kolejny potwierdzają swoje duże umiejętności oraz ogromną wolę walki .

Srebrne medale zdobyli Kasia Gołojuch( 36 kg) oraz Piotr Pietrzykowski (42 kg).

Brązowe medale zawisły na szyjach Pawła Woty ( 27 kg) oraz Marcina Kowalskiego ( 55kg).

Bardzo blisko zdobycia medali byli Wiktor Talewski( 42 kg) -4 miejsce oraz zdobywcy 5 lokaty: Hubert Żuk ( 56 kg) i Jakub Nieznalski ( 43 kg).

W zawodach tych startowali również dwoje reprezentantów Orła Kończewo. Bardzo dobrze zaprezentowała się Milena Modzińska( 44 kg), która wszystkie walki wygrała przed czasem i w efektownym stylu zdobyła złoty medal. Brat Mileny, Filip Modziński ( 33 kg), został sklasyfikowany na 5 pozycji.