Sobota, 12 Kwietnia 2014

Kielce - Mistrzostwa Polski juniorów w judo

Mistrzostwa Polski juniorów w judo, które odbyły się 12.04.14 r. w Kielcach przyniosły 9 miejsce Rafałowi Błońskiemu. Rafał walczył w kategorii 81 kg (była to najliczniej obsadzona kategoria - startowało 40 zawodników) - stoczył 4 walki, z czego 2 wygrał i 2 przegrał.

Rafał w ubiegłym roku doznał urazu i proces leczenia przebiegał zbyt długo, by ten ambitny zawodnik właściwie przygotował się do Mistrzostw. W zeszłym roku wywalczył medal brązowy.

Jego młodszy brat Robert, który startował w tej samej kategorii wagowej, zakończył swój występ dwiema porażkami i odpadł z turnieju.